KONSER

"Kimim ben?!"

Jimin, Love Yourself in Seoul Commentary

NEDİR BU KONSER?

Adı üzerindedir. Konserler genellikle DVD olarak, kimi zaman da online içerik olarak yayınlanır. Online yayınlar şimdiye dek VLive+ üzerinden yapılmıştır fakat Love Yourself in Europe ve Love Yourself in New York DVD'leri Weverse üzerinden de satışa çıkarılmıştır. DVD'ler içerik olarak ilgili tura ait bir konseri, konser hazırlıklarını (pratik seansları, fotoğraf ve VCR çekimleri vb.), kimi zaman da konser günü ve ertesi kamera arkası görüntülerini içerir. VLive+ üzerinden yayınlanan Love Yourself turu Wembley, Suudi Arabistan ve Seoul Final konserlerine ait kamera arkası içerik bulunmamaktadır.

Konserler her daim bağımsız bir DVD olarak yayınlanmamıştır. Ekstraları ile birlikte The Red Bullet aslen Memories of 2014, BTS Begins ise Memories of 2015 DVD'lerine dahildir. An itibariyle resmi yayın olarak 10 civarı DVD bulunuyor.

*TV seçeneği ilgili videoları arşiv üzerinden izlemenize olanak sağlamaktadır. Daha yüksek çözünürlük için lütfen indirme seçeneklerini kullanınız.

**The Red Bullet (2014), BTS Begins (2015) ve Wings Tour Final in Seoul (2017), konserleri için Memories sayfasını kontrol ediniz.